Web Sitesi Tasarım Hizmetleri Sözleşmesi

Desen Smart - Web Sitesi Tasarım Hizmetleri Sözleşmesi

Son Revize: 21.10.2020
 1. GENEL BAKIŞ

  Evrensel Hizmet Koşulları Sözleşmesi, Siteyi ve Hizmetleri kullanımınızın genel hüküm ve koşullarını belirler. Bu Web Sitesi Tasarım Hizmetleri Sözleşmesi (bu "Hizmet Sözleşmesi") Desen Smart'ın Web Sitesi Tasarım Hizmetlerini kullanımınızı yönetir. Bu Hizmet Sözleşmesinde kullanılan ancak tanımlanmayan büyük harfle yazılmış terimler Evrensel Hizmet Koşulları Sözleşmesinde tanımlanmıştır.

 2. HİZMET TANIMI
  Aşağıdaki özellikleri (satın alma işleminiz sırasında belirtildiği gibi) içerebilen çeşitli Web Sitesi Tasarım Hizmetleri ("WDS") planları sunuyoruz:
  1. Web sitesi tasarımı
   1. Başlangıç ​​WordPress Tasarımı , önceden tasarlanmış öğeler seçiminizi, bir (1) tur revizyonu (plan ödeneği geçmiş yeni içeriği içermeyen revizyonlar) içerir. Site ilk revizyon aşamasını tamamladığında veya sizin tarafınızdan (müşteri veya sizin adınıza başka biri) herhangi bir şekilde değiştirildiğinde, Web Sitesi Bakımını satın almadan WDS tarafından hiçbir ek çalışma tamamlanmayacaktır ve yalnızca WDS'nin kapsamında kabul edilirse Başlangıç ​​WordPress Tasarımı desteği.
   2. Standart WordPress Web Sitesi Tasarımı , önceden tasarlanmış öğeler arasından seçiminizi, dört (4) adede kadar site sayfasını ve siteniz tamamlandıktan sonra bir (1) revizyonu (plan ödeneği geçmiş yeni içeriği içermeyen revizyonlar) içerir. Site revizyon aşamasını tamamladığında veya sizin tarafınızdan (müşteri veya sizin adınıza başka biri) herhangi bir şekilde değiştirildiğinde, Web Sitesi Bakımı satın alınmadan WDS tarafından hiçbir ek çalışma tamamlanmayacaktır ve yalnızca WDS'nin kapsamında kabul edilirse WordPress Tasarım desteği.
   3. Premium WordPress Web Sitesi Tasarımı , önceden tasarlanmış öğeler arasından seçiminizi, on (10) adede kadar site sayfasını ve siteniz tamamlandıktan sonra bir (1) revizyonu (plan ödeneği geçmiş yeni içeriği içermeyen revizyonlar) içerir. Site revizyon aşamasını tamamladığında veya sizin tarafınızdan (müşteri veya sizin adınıza başka biri) herhangi bir şekilde değiştirildiğinde, Web Sitesi Bakımı satın alınmadan WDS tarafından hiçbir ek çalışma tamamlanmayacaktır ve yalnızca WDS'nin kapsamında kabul edilirse WordPress Tasarım desteği.
  2. Web Mağazası Tasarımı Bir web mağazası tasarımının satın alınması, planınıza özel parametreler kullanılarak ve aşağıda açıklandığı şekilde ("Web Mağazası") bir web mağazasının tasarımını içerir:
   1. Standart Mağaza Tasarımı , bir (1) tasarım şablonu seçiminizi, yedi (7) adede kadar site sayfasını (ana sayfa, dört (4) iç sayfa, Hizmet Şartları sayfası ve İletişim sayfası), ilk yüzünüzün temel kurulumunu ( 100) ürün SKU'ları, siteniz tamamlandıktan sonra bir (1) revizyon (plan türü ödeneği geçmiş yeni içeriği içermeyen revizyonlar). Site revizyon aşamasını tamamladıktan sonra, Web Sitesi Bakımı satın alınmadan ve yalnızca WDS'nin Standart Mağaza Tasarımı desteği kapsamında görülmesi halinde WDS tarafından hiçbir ek çalışma tamamlanmayacaktır.
   2. Premium Mağaza Tasarımı , önceden tasarlanmış öğeler arasından seçiminizi, yedi (7) adede kadar site sayfasını (ana sayfa, dört (4) iç sayfa, Hizmet Şartları sayfası ve İletişim sayfası), ilk yirmi beşinizin temel kurulumunu (25 ) seçeneklere sahip ilk on beş (15) ürününüzün ürünleri veya kurulumu ve siteniz tamamlandıktan sonra bir (1) revizyon (plan türü ödeneği geçmiş yeni içerik içermeyen revizyonlar). Site ilk revizyon aşamasını tamamladığında veya sizin tarafınızdan (müşteri veya sizin adınıza başka biri) herhangi bir şekilde değiştirildiğinde, Web Sitesi Bakımını satın almadan WDS tarafından hiçbir ek çalışma tamamlanmayacaktır ve yalnızca WDS'nin kapsamında kabul edilirse WordPress Premium Mağaza Tasarımı desteği.

    Ürün açıklamalarınızı, görsellerinizi, fiyatlandırmanızı ve diğer ürün bilgilerinizi sağlamaktan ve web mağazanızı yayın için onaylamadan önce bu bilgileri onaylamaktan yalnızca siz sorumlusunuz. Planınıza dahil edilen ilk tasarım ve temel kurulum hariç olmak üzere, vergi tahsilat yöntemlerinin, gönderim yöntemlerinin ve ödeme yöntemlerinin yapılandırması dahil olmak üzere diğer tüm vitrin içeriği yapılandırmasından yalnızca siz sorumlusunuz.
  3. Yayın Sonrası Destek
   1. Web Sitesi Bakım Desteği, zaman için belirlenen SLA içinde alınması ve yanıtlanması / tamamlanması için uygun kanallardan talep edilmelidir. Güncelleme talebinizi ve tüm gerekli materyalleri veya içeriği aldıktan sonra, talep net değilse veya söz konusu talebi tamamlamak için gerekli bilgi / içerik eksik olmadığı sürece, talep edilen güncellemeleri tamamlayacağız ve sitenizi daha fazla incelemeden yeniden yayınlayacağız.

    Tüm talepler, bu Hizmet Sözleşmesinin 4. Bölümünde belirtilen sınırlamalara tabi olacaktır. Her talep, Web Sitesi Bakım planınızın ilişkili olduğu WDS site geliştirme sınırlamasının sınırlamalarının aşılması için bir incelemeye tabidir. Web Sitesi Bakımı yönetimi, geliştirme için gereken çabayı özel olarak belirler. Web Sitesi Bakımı geliştirme anlaşmasının kapsamı dışındaki işler için, Web Sitesi Bakımı yönetimi, WPPS'ye yönlendirme dahil olmak üzere müşteriye alternatif çözümler sağlayabilir.

    Web Sitesi Bakımı, Pazartesi-Cuma günleri 07:00 - 18:30 (AZ) saatleri arasında destek sağlar ve her türlü yazılı soruyu 1 iş günü içinde yanıtlayacaktır.

    Talepleriniz, Web Sitesi Bakım yönetimi veya atanmış temsilcisi tarafından onaylanmalıdır.
   2. SINIRSIZ VE MAKUL KULLANIM . "Sınırsız" terimi makul kullanıma tabidir. Web Sitesi Bakım yönetimi, tamamen ve münhasır takdirine bağlı olarak, makul kullanım tanımını belirler. Web Sitesi Bakımı hizmetini kötüye kullandığı kabul edilen müşterilerle Web Sitesi Bakımı yönetimi tarafından iletişime geçilecektir. Web Sitesi Bakım yönetimi, gerekli görmemiz durumunda size verilen hizmeti askıya alma konusunda yegane ve mutlak takdir yetkisine sahiptir.

   3. Site Garantisi - İlk Derlemenin Tamamlanmasından 6 Ay Sonra: Aşağıdaki Bölüm 4'te belirtilen sınırlamalara tabi olarak, onaylı eklentinin WDS yığınındaki kırılma veya arıza nedeniyle, web siteniz ilk derlemenin tamamlanmasından sonraki 6 ay içinde bozulursa veya bir düzeltme gerektirirse - ins, siteyi ücretsiz olarak geri yüklemek için bir 'düzeltme bileti' göndereceğiz. Kırılma 6 ayın dışında meydana gelirse veya WDS onaylı eklenti yığını dışındaki eklentiler, eklentiler veya site güncellemeleri nedeniyle meydana gelirse, web sitesini düzeltmek için gereken güncellemeler için ücret alınabilir.
   4. WDS v2 Özelleştiriciyle Oluşturulan Mevcut Siteler veya WordPress Temalarının Eski Sürümleri: Aşağıdaki Bölüm 4'te belirtilen sınırlamalara tabi olarak, orijinal olarak Nisan 2017 ile Nisan 2018 arasında oluşturulmuş bir WDS siteniz varsa, bir WDS v2 özelleştirici eklenti yığınına sahip olursunuz. Web siteniz WDS v2 özelleştirici eklenti yığını nedeniyle bozulursa veya bir düzeltme gerektiriyorsa, siteyi onarmaya veya saatte 100,00 ABD doları oranında geri yüklemeye çalışırız. Tamamen ve mutlak takdirimize bağlı olarak tarafımızca belirlenecek makul güncelleme süresi içinde düzeltemez veya geri yükleyemezsek veya WordPress sürümünüz Nisan 2017'den daha eskiyse, siteyi güncellenmiş platformda oluşturmak için bir yeniden derleme satın almanız gerekebilir. .
  4. SEO Hizmetleri SEO Hizmetleri 12 aylık bir taahhüttür; En iyi sonuçları almak için, üzerinde anlaşmaya varılan fiyatta 12 ay kalmanız beklenir.

   Tüm SEO Hizmetleri planları için, işlem tarihinden itibaren 48 saat içinde iptal edebilir ve taahhüt ettiğiniz süre içinde kalan tüm aylar için orijinal ödeme yönteminize tam bir geri ödeme alabilirsiniz. Önceki aylar için geri ödeme yapılmayacaktır.

   Aylık bir plan satın alır ve işlem tarihinden 48 saat sonra iptal ederseniz, o ayın SEO Hizmetleri için ödeme yapmayı kabul edersiniz, ancak GoDaddy gelecek aylar için sizi faturalandırmaz. Ancak, cari veya geçmiş ayların bedeli size iade edilmeyecektir. Altı aylık veya yıllık bir plan satın alırsanız ve işlem tarihinden 48 saatten fazla bir süre sonra iptal ederseniz, SEO Hizmetlerinin geçerli ayı için ödeme yapmayı kabul edersiniz ve GoDaddy, kullanılmayanlar için orijinal ödeme yönteminize% 50 oranında orantılı bir geri ödeme yapar. ay.
   1. Sonuçlar: Arama motorları nihayetinde web sitelerine hangi sıralamaların atanacağını seçer. Uygulamalarımız geçmişte müşterilerimize daha yüksek arama sıralaması vermiş olsa da Desen Smart dahil hiçbir SEO sağlayıcısı arama motorlarında sıralamayı garanti edemez. Her web sitesi ve sektör farklı olmasına ve farklı zaman dilimleri ve sonuçlarla karşılaşmasına rağmen, genellikle sonuçlar 7. aya kadar ortaya çıkmaya başlamaz.
   2. Web sitesi erişimi: SEO faaliyetlerinin etkili olabilmesi için Desen Smart'ın yerinde değişiklik yapabilmesi için web sitesi kimlik bilgilerine ve site erişimine sahip olması gerekir. Bu Hizmet Koşullarını kabul ederek, SEO amacıyla sitenizde sizin adınıza yayınlama izni vermiş oluyorsunuz.
   3. Otomatik Başlatma: Sonuçları hızlandırmak ve hizmeti geciktirmemek için Desen Smart, sizinle telefon ve e-posta yoluyla birden fazla iletişim girişiminde bulunamazsak, SEO kampanyanızı izniniz olmadan otomatik olarak başlatacaktır.
   4. Hizmetleri Sonlandırma: İptal etmeyi seçerseniz, daha önce SEO Hizmetleri tarafından yapılan site içi veya site dışı SEO optimizasyonlarının herhangi birini ve tamamını sürdürmekten sorumlu olursunuz.
  5. Sosyal Medya Yönetimi Sosyal Medya Yönetimini dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz ve gelecek aylar için size fatura kesmeyeceğiz. Ancak, şimdiki veya geçmiş ayların masrafları size iade edilmeyecektir. Sosyal Medya Yönetimini satın aldıktan sonraki 48 saat içinde iptal ederseniz, ilk ay dahil olmak üzere tam bir geri ödeme alabilirsiniz. Ancak 48 saatten sonra, ilk ay için ödeme yapmanız gerekecek ve yalnızca ilk ayın ötesindeki süre için para iadesi yapılacaktır.
   1. Hesap erişimi: Sosyal Medya Yönetiminin etkili olabilmesi için, yerinde değişiklikler yapabilmek için sosyal medya hesabı kimlik bilgilerine ve erişime sahip olmamız gerekir. Bu Hizmet Koşullarını kabul ederek, Sosyal Medya Yönetimi amacıyla sitenizde sizin adınıza yayınlama izni vermiş oluyorsunuz.
   2. Otomatik Başlatma: Sonuçları hızlandırmak ve hizmeti geciktirmemek için Desen Smart, sosyal medya kampanyanızı izniniz olmadan otomatik olarak başlatacaktır.
   3. Facebook erişimimiz varsa: iki (2) hafta iletişim kuramadıktan sonra, arayacağız, sesli mesaj bırakacağız ve bir sonraki işin sonunda sizden haber alamazsak bir e-posta göndereceğiz. gün sonra, sosyal varlığınızın mümkün olan en kısa sürede büyümeye başlamasını sağlamak için kampanyaya devam etmek için sitenizi ve uzmanlığımızı kullanacağız. Hala yanıt vermezseniz, web sitenizdeki bilgileri kullanarak kampanyaya başlayacağız.
   4. Facebook erişimimiz yoksa: iki (2) hafta iletişim kuramadıktan sonra, arayacağız, sesli mesaj bırakacağız ve sizden beş (5) kadar haber alamazsak bunu belirten bir e-posta göndereceğiz. Yenileme tarihinizden günler önce, Facebook erişimi olmadan hiçbir iş tamamlanamayacağından, o ayın tutarını iptal edip mağaza içi krediye iade etmemiz gerekecek.
  6. Yönetilen Yerel Listeler Yönetilen Yerel Listeler hizmetleri, müşterilerin işletme adlarını, adreslerini, telefonlarını, menülerini ve web sitesi URL'lerini bir web sitesi arayüzü ("Web Sitesi") aracılığıyla çevrimiçi ortaklar için aramasına, eklemesine, güncellemesine ve yayınlamasına olanak tanır. İptal etmeyi seçerseniz, verileriniz ve saklanan bilgileriniz geri yüklenemeyecek şekilde silinebilir. Sitedeki tüm resimler ve metinler sizin mülkiyetinizde kalacaktır, ancak sitedeki dosyaların ve kodların mülkiyeti web sitesi platformunun mülkiyetinde olarak kalacaktır.
  7. Fotoğraf Çekimi Hizmetleri Fotoğraf Çekimi hizmetleri, web sitenizin veya diğer WSD Hizmetlerinin tasarımında kullanılabilecek işletmenizin (yerinde) fotoğraflarını çekmek için bölgenize bir serbest fotoğrafçı göndermemizi içerebilir. Fotoğraf Çekimi hizmetleri, yalnızca planlanan fotoğraf çekiminizden 48 saat önce iptal edilirse para iadesi için uygundur.

   "İçerik" Hizmetler aracılığıyla yayınlanan, oluşturulan, sağlanan veya başka bir şekilde kullanıma sunulan metin, grafik, resim, müzik, yazılım, ses, video, her türlü yazarlık çalışması ve bilgi veya diğer materyaller anlamına gelir. "GoDaddy İçeriği", GoDaddy tarafından oluşturulan veya lisanslanan herhangi bir İçerik anlamına gelir (bunlarla sınırlı olmamak üzere, sizin için veya girdinizle oluşturulan İçerik dahil). "Müşteri İçeriği", Hesap sahiplerinin (siz dahil) Hizmetler aracılığıyla kullanıma sunulmasını sağladığı herhangi bir İçerik anlamına gelir.

   Sizi fotoğraflamamızı, filme almamızı ve / veya kaydetmemizi talep ettiğiniz ölçüde, bunu yapabiliriz ve bu tür fotoğraflar, videolar veya kayıtlar GoDaddy İçeriği olarak kabul edilecek ve münhasıran GoDaddy'ye ait olacaktır. Bu tür fotoğrafların, videoların veya kayıtların herhangi bir üçüncü tarafın adını, görüntüsünü, benzerliğini veya sesini içermesi durumunda, söz konusu üçüncü taraftan gerekli tüm izinleri ve izinleri alacağınızı beyan ve taahhüt etmektesiniz. Bu tür fotoğrafları, videoları veya kayıtları işinizle bağlantılı olarak Hizmetler dışında kullanmak istemeniz durumunda, talebiniz üzerine size münhasır olmayan, devredilemez, alt lisans verilemez, dünya çapında kullanım için bir lisans vermeyi seçebiliriz. , kopyalamak, değiştirmek, bunlara dayalı türev çalışmalar oluşturmak, halka açık bir şekilde görüntülemek, halka açık olarak gerçekleştirmek ve bu fotoğrafların, videoların veya kayıtların bir kısmını ücret ödenmesine tabi olarak sergilemek.
 3. HESAP FESİH; SINIRLAMALAR
  1. Barındırma Kesintisi. WordPress barındırma hesabından kaynaklanan web sitesi kesintilerinden sorumlu değiliz.
  2. Makul Beklentiler. Beklentilerinizi karşılayan Hizmetler sağlamaya çalışıyoruz. Bununla birlikte, taleplerin mantıksız olması veya Hizmet kapsamında tamamlanamaması durumunda beklentilerin karşılanacağını garanti etmiyoruz.
  3. Gecikmeniz. Hizmetleri tamamlamamız, zamanında geri bildiriminize ve hesabınızdaki Tasarım Yöneticisinden onayınıza bağlıdır. Tasarım sürecini başlatamamanız da dahil olmak üzere, eksik yanıtınız, geri bildiriminiz veya onayınızın olmamasından kaynaklanan gecikmelerden kaynaklanan ek ücretler, zaman veya masraflardan sorumlu değiliz.
  4. İçerik Sınırlamaları. Pornografi veya diğer tatsız görüntüler içeren, çocukların istismarını teşvik eden veya çocuklara yönelik cinsel istismar materyalinin (CSAM) yaygınlaşmasıyla ilgili herhangi bir faaliyetin teşviki, başkalarına ait telif hakkı alınmış veya ticari markalı materyalleri veya ihlalleri içeren bir Tasarım oluşturmak için herhangi bir yönü reddetme hakkımızı saklı tutuyoruz. başkasının fikri mülkiyet hakları hakkında, başkalarını taciz eden, karalayan veya iftira eden, terörizmi veya diğer yasadışı faaliyetleri teşvik eden veya teşvik eden, yasadışı içerik barındıran veya tamamen kendi takdirimize bağlı olarak karar verdiğimiz diğer herhangi bir nedenle.
  5. Ürün kataloglarını saklayın. Standart Mağaza tasarım planları 1500 ürünle sınırlıdır. Premium Mağaza Tasarımları için toplam ürün sayısında bir sınır olmamakla birlikte, sistem mimarisi, sistem kapasitesi, sistem yükü dahil (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) potansiyel fiziksel ve pratik kısıtlamalara bağlı olarak değişen sayıda üründe performans yavaşlamaya başlayabilir. , son kullanıcı internet bağlantısı ve son kullanıcı bilgisayar yapılandırmaları. 3000'den fazla ürün içeren ürün katalogları, size aylık ek bir ücret karşılığında ek barındırma bant genişliği gerektirebilir.
  6. Yedekleme Zorunluluğu Yoktur. Teslimattan önce veya iptal durumunda Tasarımınızı yedekleme veya arşivleme hakkına sahibiz ancak zorunluluğumuz yok.
  7. Tasarım Hizmetlerine İlişkin Sınırlamalar. Aşağıdaki hizmetler ilk Tasarım planlarının hiçbirine dahil değildir, ancak Güncellemeler olarak ayrı olarak satın alınabilir: (i) ilgili Tasarım planınızda yer alan revizyonların dışındaki revizyonlar; (ii) görüntüyü arka plandan kesmek, gölge eklemek, görüntüyü toz ve çiziklerden temizlemek, görüntüleri tek tip boyutta yapmak ve seviyeleri / parlaklığı eşleşecek şekilde ayarlamak gibi fotoğraf işleme hizmetleri. Aşağıdaki fotoğraf işleme hizmetleri, Güncellemeler olarak bile kullanılamaz: renk düzeltme veya düşük çözünürlüklü bir görüntüyü daha yüksek çözünürlüğe dönüştürme.
  8. Hosting Platformu ile Entegrasyon. Tarafımızdan tasarlanan Web Siteleri ve Web Mağazaları, barındırma platformumuz üzerine inşa edilmiştir ve bu platformla entegre edilmiştir ve bu tür herhangi bir web sitesini veya web mağazasını başka bir barındırma sağlayıcısına taşıma veya başka şekilde aktarma girişimleri bu Hizmet Sözleşmesinin ihlali anlamına gelir.
  9. Onay Yok. Hizmetler kullanılarak oluşturulan Tasarımların hiçbirini onaylamıyoruz ve bunlarla ilgili her türlü sorumluluğu veya sorumluluğu açıkça reddediyoruz.
  10. Hesap Güvenliği. Hesabınızın güvenliğini sağlamaktan siz sorumlusunuz. Sizin tarafınızdan yetkilendirilmiş olsun veya olmasın, hesabınızda meydana gelen faaliyetlerden de yalnızca siz sorumlusunuz. Hesap bilgilerinizi ve parolalarınızı güvende tutmalısınız. Hesabınızın izinsiz kullanımı veya hesabınıza erişim için herhangi bir sorumluluk veya yükümlülüğü açıkça reddediyoruz.
  11. Yönetilen WordPress Tasarımı. Herhangi bir web sitesinin saldırıya uğramasından kaynaklanan herhangi bir sorumluluk sorumluluğunu açıkça reddediyoruz.
  12. Eklentiler / Eklentiler. İlk oluşturma sırasında veya sonrasında web sitenize eklenen herhangi bir WordPress üçüncü taraf eklentisinin veya eklentisinin bakımından sorumlu değiliz. Bazı özellik işlevselliği istekleri, müşterinin satın alması gereken ücretli eklentileri ve yüklemek ve kurmak için ek güncelleme dakikaları gerektirebilir. Eklentilerinizin veya eklentilerinizin güncel kalmasını ve işlevselliğini sağlamaktan yalnızca siz sorumlusunuz.
 4. HESAP FESİH; YÜKÜMLÜLÜKLERİNİZ
  1. Makul İstekler. Tüm taleplerin doğası gereği ve satın alınan Hizmetler kapsamında makul olacağını kabul edersiniz.
  2. Aboneliği Sürdürme Yükümlülüğü. Planınıza dahil olan ücretsiz ürünler veya hizmetler dahil olmak üzere tüm Hizmetler, satın alma sırasında belirli bir web sitesi veya web mağazası ile ilişkilendirilmelidir ve daha sonra başka hesaplara, web sitelerine veya web mağazalarına aktarılamaz. Planınıza dahil olan ücretsiz ürünler veya hizmetler de dahil olmak üzere tüm Hizmetlerin sağlanması, Hizmetlere olan aktif aboneliğinize bağlıdır. Hesabınızı iyi durumda tutmamanız, planınıza dahil olan ücretsiz ürünler veya hizmetler de dahil olmak üzere bekleyen veya bekleyen Hizmetlerin geri ödeme veya kredi olmaksızın feshedilmesine neden olacaktır. Hizmetler planınız için yinelenen faturalandırma, satın alma tarihinde başlayacaktır.
  3. Tasarım Hizmetlerinin Sağlanması ve Zamanlaması. Bir Web Sitesi veya Web Mağazası Tasarım planını ilk satın aldıktan sonra, (i) Web Sitesi Tasarım Hizmetleri ekibiyle ilk görüşmeyi tamamlamanız ve (ii) ilk yapısına dahil edilmesi gerekli gördüğünüz herhangi bir içeriği sağlamanız gerekecektir. Web Siteniz veya Web Mağazanız. Tüm içeriğinizin onaylanmasının ardından, Web Sitenizi veya Web Mağazanızı oluşturmaya başlayacağız.
  4. İçeriğin Gönderilmesi.Tasarım ekibi tarafından sağlanan içeriği onaylamadığınız sürece, Tasarımınız için tüm kopyaları, resimleri ve diğer içeriği göndermekten siz sorumlusunuz. Sağlanan tüm içerik orijinal değil kopya olmalıdır. Her türlü içerik, geri bildirim veya onay talebine on (10) iş günü içinde yanıt vermeyi kabul edersiniz. Tüm içerik elektronik olarak gönderilmelidir ve sağladığınız hiçbir materyali iade etmeyeceğiz. Elektronik olarak iletilemeyecek kadar büyük dosyaların teslimi için düzenlemeler yapılabilir, ancak ek ücretler uygulanabilir ve teklif edilen tamamlanma tarihi uzatılabilir. Görüntülerin yeterince yüksek kalitede olmadığını tespit edersek, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak görselleri yeniden göndermenizi isteyebiliriz. İçeriği on (10) iş günü içinde göndermezseniz, içerik gönderiminizin tamamlandığını onaylamaya çalışacağız, ancak site oluşturma aşamasını geliştirme hakkımızı saklı tutuyoruz ve yalnızca Güncelleme Dakikalarını kullanarak ek içerik ekleyebileceksiniz. Gönderdiğiniz herhangi bir materyalin bağımsız yedek kopyalarını muhafaza etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Gönderdiğiniz herhangi bir içerik veya materyaldeki herhangi bir kayıp, hasar veya imha için herhangi bir sorumluluk veya sorumluluğu açıkça reddediyoruz.
  5. Otomatik Yayın. Web Sitenizin veya Web Mağazanızın incelemeye hazır olduğuna dair bildirimi aldıktan sonra on (10) gün içinde, (i) revizyonlarınızı bize sağlamanız veya (ii) herhangi bir revizyonunuz olmadığını bize bildirmeniz gerekir. On (10) gün içinde bu tür bir eylemi gerçekleştirmezseniz, Web Siteniz veya Web Mağazanız daha fazla incelenmeden sizin adınıza yayınlanacaktır. Yayınlandıktan sonra istediğiniz zaman, etki alanı adınızdaki DNS ayarlarını değiştirerek sitenizin yayından kaldırılmasını seçebilirsiniz.
  6. Hizmetin Tamamlanması. Tasarımınızın yayınlanması, o tarihe kadar sağlanan Hizmetlerden memnuniyetinizin kabul edilmesidir ve bizi o sırada veya bir sonraki Güncelleme Tutanakları başlatılana kadar daha fazla revizyon veya değişiklik yükümlülüğünden kurtarır. Ayrıca, Tasarımınız yayınlandıktan sonra, Tasarımınızdan memnuniyetsizlik dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir nedenle herhangi bir kredi veya para iadesi hakkına sahip olmayacağınızı da kabul etmektesiniz.
  7. Güncelleme Dakikaları Düşürme. Aboneliğiniz bir Güncelleme Dakikası planı içermiş olabilir. Hizmetler aboneliğinizi on iki (12) ay boyunca sürdürdükten sonra, Aylık Güncelleme Dakikaları için herhangi bir dakika içermeyen bir plana geçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Planınızı düşürürseniz, (i) Tasarımınızı kontrol panelimizi kullanarak kendiniz koruyabilir veya (ii) Güncelleme Dakikaları satın alabilirsiniz. Eski sürüme geçtikten sonra, aylık bakım dakikalarını içeren bir plana geri dönmek isterseniz, altı (6) aydan daha kısa olmayan bir plana taahhüt etmeniz gerekecektir.
  8. Gizlilik. Müşterilerimiz adına çeşitli tanımlanmamış üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarına alt sözleşme yapmak için Web sitesi oluşturma yönetici izinleri sağlayabiliriz.
  9. Hizmetinizi Sonlandırma Hakkımız . Desen Smart'ın, tamamen kendi takdirine bağlı olarak ve size karşı herhangi bir yükümlülüğü olmaksızın, aşağıdaki durumlarda Hizmetinizi sona erdirme konusunda mutlak hak ve güce sahip olduğunu anlar ve kabul edersiniz:
   • Planınızı satın aldıktan sonraki altı (6) ay içinde görüşme formunu doldurmaz veya ilk Tasarımınız için içerik gönderemezsiniz. İptal sırasında Tasarımınız üzerinde herhangi bir çalışmaya başlamadıysak, planınızda kalan süre ile ilgili ücretlerin kısmi iadesi için uygun olabilirsiniz.
   • İsteğimizden sonraki otuz (30) gün içinde talep edilen başka herhangi bir içeriği, geri bildirimi veya onayı sağlamazsınız. Tasarımınız üzerinde çalışmaya başladıysak (bu, yaratıcı sürecin herhangi bir başlangıcı anlamına gelir), planınızdaki kalan süre ile ilgili ücretlerin kısmi iadesi için uygun olabilirsiniz, ancak bugüne kadar tamamlanan çalışma için sizden ücret alınacaktır. artı Geri Ödeme Politikamızda açıklanan oranlarda bir iptal ücreti .
  10. Kullanıcı İçeriği.Hizmetleri sizin adınıza gerçekleştirmemiz için bize sağlanan tüm Kullanıcı İçeriğinin fikri mülkiyet haklarını (ticari markalar, ticari isimler, telif hakları, patentler, alan adı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ihlal etmediğinden emin olmak yalnızca sizin sorumluluğunuzdadır. kayıt hakları, ticari sırlar) veya herhangi bir üçüncü tarafın diğer hakları (mahremiyet hakları ve sözleşmeye dayalı haklar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ve / veya fikri mülkiyeti kullanmak için gerekli her türlü yetkiyi / yetkileri aldığınızdan emin olmak için ( telif hakları ve ticari markalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) veya Kullanıcı İçeriğinde bulunan üçüncü şahısların diğer tescilli bilgileri.Hiçbir sorumluluğumuz olmayacak ve tarafınızca sağlanan herhangi bir Kullanıcı İçeriğinin üçüncü şahısların herhangi bir hakkını ihlal ettiği veya ihlal ettiği yönündeki herhangi bir fiili veya iddia edilen iddiaya karşı bizi savunmayı ve tazmin etmeyi kabul ediyorsunuz, bunlarla sınırlı olmamak üzere, tanıtım hakları, gizlilik hakları, patentler, telif hakları, ticari markalar, ticari sırlar ve / veya lisanslar.
 5. GENEL DAVRANIŞ KURALLARINA ÖZEL HÜKÜMLER VE KISITLAMALAR
  1. Tüm Hizmetler için Kısıtlamalar Evrensel Hizmet Şartları Sözleşmesinde yer alan Bölüm 5'e (Genel Davranış Kuralları) ek olarak, tamamen ve mutlak takdirimize bağlı olarak bizim tarafımızdan belirlenen şekilde hiçbir Hizmeti kullanmayacağınızı kabul ve beyan edersiniz:
   • Pornografik, X dereceli, müstehcen veya başka türlü tatsız materyalleri, açıklamaları, resimleri, ürünleri veya hizmetleri (eskort veya fuhuş hizmetleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) sergilemek veya reklamını yapmak;
   • Çalınan veya yasadışı öğeleri satmak veya tanıtmak ve / veya başkalarına yasa dışı faaliyetlerde bulunmalarını kolaylaştırmak veya talimat vermek;
   • Marka sahibinin orijinal bir ürünü gibi görünmek amacıyla ürünün marka özelliklerini taklit ettikleri için üçüncü taraf haklarını (örneğin telif hakkı veya ticari markalar) ihlal eden ürünleri veya taklit ürünleri satmak veya tanıtmak;
   • Kontrollü maddeleri ve yasa dışı uyuşturucuları (reçeteli ilaçlar dahil), kontrollü maddeler ve yasa dışı uyuşturucuları üretmek için kullanılan öğeleri ve uyuşturucu araç gereçlerini satmak veya tanıtmak;
   • Tüketici Ürün Güvenliği Komisyonu tarafından geri çağrılan ürünleri satmak veya tanıtmak.
   • Nesli tükenmiş veya nesli tükenmiş türlerle ilgili içerik veya bunlardan türetilmiş ürünler satmak veya tanıtmak.
   • Çevrimdışı veya çevrimiçi kumarı veya kumar talimatlarını tanıtmak için;
   • Doğal afet, çatışma, ölüm veya başka bir trajik olaydan çıkar sağladığı görülen veya bu olaylara karşı makul bir duyarlılık göstermeyen içeriği tanıtmak.
   • Başkalarına karşı nefreti teşvik eden veya destekleyen içeriği tanıtmak. Bir kişiye veya gruba uygunsuz bir şekilde ayrımcılık yapan veya başkalarını sindirmeye, sömürmeye veya aşağılamaya çalışan içerik.
   • Şiddet içeren dil, dehşet verici veya iğrenç görüntüler ya da fiziksel travma anlatımları içeren içeriği tanıtmak. Vücut sıvılarının veya atıkların nedensiz tasvirlerini içeren içerik.
   • Müstehcen veya küfürlü dil barındıran veya şok etme veya korkutma olasılığı yüksek olan içeriği tanıtmak için.
  2. Web Mağazası Hizmet Kısıtlamaları (kapsamlı olmayan liste). Aşağıdakileri satan Web Mağazaları oluşturmak için Hizmetleri kullanmayacağınızı kabul edersiniz:
   • alkollü içecekler
   • buharlaştırıcılar, CBD, THC, marihuana, gereçler, tütün ve ilgili ürünler
   • kürtajla ilgili ürünler veya hizmetler
   • silahlar, silah parçaları veya silahlar
   • reçetesiz ve reçeteli farmasötik maddeler
   • Kişiye veya mülke ciddi zarar verebilecek patlayıcılar veya benzeri ürünler
   • finans, döviz bozdurma, krediler veya ilgili ürünler
   • alan isimleri
  3. Web Sitesi Tasarımı Hizmeti Kısıtlamaları ve İstisnaları (kapsamlı olmayan liste).
   • Çıplak görüntülerin kullanımını yalnızca striptiz kulüpleri veya yetişkin mağazaları için veya sanatla ilgili olduğu için bilgilendirici sitelere (örneğin David heykeli) veya tıbbi alana (örneğin bir göğüs kanseri uzmanı için göğüs öncesi ve sonrası) izin verecek şekilde kısıtlıyoruz;
   • Alkollü içeceklerin tanıtımını, yalnızca yasal ve sorumlu alkol kullanımına izin verecek şekilde kısıtlıyoruz.
   • Bıçakların tanıtımını, yalnızca bıçak veya kılıçların yasal ve sorumlu kullanımına izin verecek şekilde kısıtlıyoruz (örn. Savunma, toplama, mutfak aletleri, eğlence veya spor amaçlı kullanım).
   • Patlayacak şekilde tasarlanmış ve yakındaki insanlara veya mülklere yalnızca basit havai fişekler veya model roketlere izin verecek şekilde zarar verebilecek ürünlerin tanıtımını veya ürün talimatlarını kısıtlıyoruz.
   • Silahların, silah parçalarının veya silahların tanıtımını yalnızca yasal ve sorumlu kullanıma izin verecek şekilde kısıtlıyoruz.
   • Kürtajla ilgili ürünlerin veya hizmetlerin tanıtımını yalnızca kar amacı gütmeyen bilgilere veya danışmanlık web sitelerine izin verecek şekilde kısıtlıyoruz.
   • Farmasötik maddelerin tanıtımını yalnızca yerel yasaları ve endüstri standartlarını takip edenlere izin verecek şekilde kısıtlıyoruz.
   • Politik adayların, partilerin veya içeriğin tanıtımını yalnızca yönergelerimizin diğer alanlarını ihlal etmeyen içeriğe izin verecek şekilde kısıtlıyoruz.
   • Tütün ve tütünle ilgili ürünlerin tanıtımını, yalnızca sigarayı bırakma tanıtımına izin verecek şekilde kısıtlıyoruz.
   • Finans, döviz bozdurma, krediler veya ilgili ürünlerin tanıtımını yalnızca bilgilendirici web sitelerine izin verecek şekilde kısıtlıyoruz.
   Web Sitenizdeki veya Web Mağazanızda satış için yayınlanan üründeki tüm içeriğin, Web Sitenize erişilebildiği veya ürünlerinizin satın alınabileceği tüm geçerli yasa ve düzenlemelere uygun olmasını sağlamaktan siz sorumlusunuz. Web Sitenizdeki içeriğin veya belirli bir öğenin satışının yasa dışı veya başka bir şekilde yasak olup olmadığını belirleme ve herhangi bir yasaklı öğenin / ürünlerin satışını yasaklama ve / veya Web Sitesi Tasarımınızı veya Web Mağazanızı iptal etme hakkını ve takdir yetkisini saklı tutarız. Hizmet.
  4. Sosyal Medya Yönetimi. Her Sosyal Medya Yönetimi paketi Facebook reklamları içerdiğinden, Facebook'un reklam yönergelerine uymayan herhangi bir siteye veya işletmeye hizmet veremiyoruz. Yasaklanmış ve kısıtlanmış içeriğin tam listesi için Facebook'un Reklamcılık Politikalarına bakın.
 6. İÇERİK VE TASARIMLARIN MÜLKİYETİNE ÖZEL HÜKÜMLER

  Bu bölüm için "Tasarım", yukarıda açıklandığı gibi Web Sitesi Tasarımı, Web Mağazası Tasarımı ve Logo Tasarım Hizmetlerinin teslim edilen ürününü içerir.

  Tasarımınız için bize içerik göndererek, bize (i) içeriği Tasarımınızı oluşturmak amacıyla kullanmak için ve (ii) Tasarımınızın ekran görüntülerini çevrimiçi olarak, pazarlama materyallerinde veya başka herhangi bir yerde görüntülemek için sınırsız bir lisans vermiş olursunuz. arzu ettiğimiz şekilde.

  Tasarımınızın tamamlanmasının ardından, Tasarımın tüm haklarını ve sahipliğini size devretmeyi kabul ediyoruz. Bununla birlikte, yazılım ve üçüncü taraf içeriği ve programları asla size devredilmez ve ilgili sahiplerinin telif hakları altında kalır. Ayrıca, Tasarımınızı oluştururken kullanabileceğimiz tüm şablonların ve temaların mülkiyeti ve telif hakkı, tüm geçerli kaynak kodları dahil, bizde kalır ve size devredilmez.

  Bu Sözleşmede aksi özellikle belirtilmedikçe, bu Sözleşme ile herhangi bir telif hakkı, ticari marka, patent veya diğer fikri mülkiyet hakkı veya lisansı altında hiçbir hak veya lisans verilmemektedir. Burada açıkça verilmeyen tüm hakları saklı tutuyoruz.

 7. DİĞER ÜRÜN VE HİZMETLERE ÖZEL HÜKÜMLER

  Hizmetler, diğer ürünlerimize ve hizmetlerimize erişimi içerebilir. Tasarım planınız bir E-posta hesabı ve / veya SSL Sertifikası içeriyorsa, bu hizmetleri kurmak sizin sorumluluğunuzda olacaktır.

  Tasarım planınız bir Çevrimiçi Mağaza içeriyorsa, bu ürünü Hizmetimizin bir parçası olarak sizin için kuracağız. Bu Hizmet Sözleşmesini elektronik olarak kabul etmeniz, burada referans olarak dahil edilen Çevrimiçi Mağaza / Hızlı Alışveriş Sepeti Sözleşmesini de okuduğunuzu, anladığınızı, onayladığınızı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi gösterir.

  Tasarım planınız Arama Motoru Görünürlüğü içeriyorsa, Tasarımınızla bağlantılı olarak bu hizmeti sizin için ayarlamamız için Tasarım Yöneticisine bir talepte bulunabilirsiniz. Bu talebi yaparsanız, bu Hizmet Sözleşmesini elektronik olarak kabul etmeniz, Pazarlama Hizmetleri Sözleşmesini de okuduğunuzu, anladığınızı, kabul ettiğinizi ve buna bağlı kalmayı kabul ettiğinizi gösterir.burada referans olarak dahil edilmiştir. Bu ek hizmetin kurulumunu kolaylaştırmak için, kurulumu tamamlamadan önce yapılandırma için gerekli bilgileri, kurulumu ve ayrıntıları sağlayan bir elektronik çalışma sayfası doldurmanız gerekecektir. Bu hizmetlerin kurulumu ve yapılandırılması, Tasarım planınıza dahil edilen bir aylık (30 dakikalık bir blok) Bakım kullanacaktır. Kurulduktan ve yapılandırıldıktan sonra, Arama Motoru Görünürlüğü hizmetinin sürekli olarak izlenmesi sizin sorumluluğunuzdadır.

 8. ÜÇÜNCÜ TARAF GÖRSELLERİ VE YAZILIM
  Tanımlar ve Kapsam. Hizmetlerin bir parçası olarak, belirli (i) fotoğrafları, çizimleri veya diğer görüntüleri ("Görüntüler") ve / veya (ii) yazılımları, widget'ları, eklentileri, eklentileri veya diğer uygulamaları ( "Yazılım"), zaman zaman sözleşme yapabileceğimiz gibi üçüncü taraf sağlayıcılar tarafından geliştirilen, sahip olunan veya lisanslanan. Görüntüler / Yazılıma üçüncü taraf sağlayıcıdan bir lisans sözleşmesi eşlik ediyorsa veya bu sözleşmenin onayını gerektiriyorsa, Görselleri / Yazılımı kullanımınız, bu tür lisans sözleşmesinin hüküm ve koşullarına tabidir. veya) bu Hizmet Sözleşmesinin hüküm ve koşulları.
  1. Tüm Görüntüler / Yazılımlar için Geçerli Hüküm ve Koşullar. (İ) Görüntülerin / Yazılımın size satılmadığını veya size dağıtılmadığını; (ii) Görüntüleri / Yazılımı yalnızca Hizmetlerin bir parçası olarak kullanabilirsiniz; (iii) Görüntüler / Yazılımın içinde veya üzerinde bulunan herhangi bir telif hakkı, ticari marka veya diğer mülkiyet hakkı bildirimlerini kaldıramaz, değiştiremez veya gizleyemezsiniz; ve (iv) Görüntülerden / Yazılımlardan kaynak kodunu değiştiremez, tersine mühendislik yapamaz, kaynak koda dönüştüremez, parçalarına ayıramaz, ters derleyemez, türev çalışmalar oluşturamaz veya kaynak kodunu türetmeye çalışamazsınız.
  2. Sonlandırma. Desen Smart Client Success ekibinizi telefonla veya kendi çevrimiçi hesap erişiminizle bilgilendirerek hesabınızı iptal etmek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.
  3. Gizlilik. Kişisel bilgilerinizi, üçüncü taraf Görüntülerini / Yazılımlarını sağlamak için gerektiği şekilde üçüncü taraf sağlayıcılara sağlayabiliriz. Görselleri / Yazılımı herhangi bir zamanda değiştirme, değiştirme veya kullanımına son verme hakkımızı saklı tutarız ve bunlarla bağlantılı olarak gerekli tüm adımları gerçekleştirirken işbirliği yapmayı kabul edersiniz.
  4. Sınırlamalar. Hizmetlerle bağlantılı olarak sunulan herhangi bir üçüncü taraf Görüntü / Yazılım hakkında hiçbir beyanda bulunmamakta veya garanti vermiyoruz ve bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluk veya sorumluluğu açıkça reddediyoruz.
  5. Tazminat. Üçüncü şahıslara ait Görsellerin / Yazılımların kullanımından veya kötüye kullanımından doğrudan veya dolaylı olarak tarafımıza dayatılan veya maruz kalınan her türlü iddiaya karşı bizi koruyacağınızı, savunacağınızı, tazmin edeceğinizi ve bunlara karşı bizi zararsız tutacağınızı kabul ve beyan etmektesiniz. Üçüncü taraf Görüntülerin / Yazılımların sağlayıcılarının, yalnızca bu Hizmet Sözleşmesi kapsamındaki haklarını uygulamak amacıyla bu Hizmet Sözleşmesinin üçüncü taraf lehtarları olduğunu kabul etmektesiniz.
  6. Fotolia için Geçerli Ek Hüküm ve Koşullar. Fotolia'nın Kullanım Hüküm ve Koşullarını onaylar ve kabul edersiniz .
  7. MapQuest için Geçerli Ek Hüküm ve Koşullar. (İ) herhangi bir haritayı veya sürüş talimatlarını (veya bunların herhangi bir bölümünü) bu tür bir haritayı oluşturmak için gerekli olandan başka bir şekilde kaydetmeyeceğinizi, kaydetmeyeceğinizi, arşivlemeyeceğinizi, depolamayacağınızı, bir veri tabanını oluşturmayacağınızı veya başka bir şekilde kopyalamayacağınızı kabul ve beyan edersiniz. veya geçici olarak görüntülemek ve yazdırmak için yol tarifleri; (ii) herhangi bir haritayı veya yol tarifini herhangi bir üçüncü tarafa alt lisanslama, kiralama, kiralama, devretme, dağıtma, yeniden paketleme, yeniden markalama veya başka bir şekilde devretme veya ifşa etme; veya (iii) herhangi bir üçüncü şahsın yukarıdakilerden herhangi birini yapmasına neden olmak, yardım etmek veya bilgi sahibi olmak.
  8. EBay için Geçerli Ek Hüküm ve Koşullar. EBay Geliştiriciler Programı ve API Lisans Sözleşmesine uyacağınızı onaylar ve kabul edersiniz . Geliştiriciler Programı ve API Lisans Sözleşmesinde açıklanan şekilde, Geliştiriciler Programı fikri mülkiyetindeki tüm hakların eBay'in sahibi olduğunu onaylar ve kabul edersiniz.
  9. WordPress için Geçerli Ek Hüküm ve Koşullar. WordPress'in Kullanım Hüküm ve Koşullarını onaylar ve kabul edersiniz .