Desen Smart...

Yeni Nesil Sınırsız Web Hosting

Tüm Web Sitelerinizi Tek Bir Pakette Barındırın

Aylık
Yıllık

Tüm planlara dahil özellikler

 • Hestia Panel
 • Sınırsız E-Posta
 • Ücretsiz SSL sertifikası
 • Profosyonel DNS
 • Hızlı SSD Storage
 • 7/24/365 Destek
features Özelellikleri
% 30 indirim
Paylaşımlı Hosting
3/ay Ücretsiz
yıllık kazanın (% 30 indirim)
102 /Yıl
Satın al
 • WEB
  1 Websitesi
 • DISK
  10 GB SSD
 • DATA
  50GB Bant genişliği
 • EMAIL
  5 E-Posta
 • TLD
  1 Alan adı
 • Yardım
  Tel,Sohbet&Bilet
Tercih edilen
Paylaşımlı Hosting
Ekonomik paket
yıllık kazanın (% 20 indirim)
216 /Yıl
Satın al
 • WEB
  5 Websitesi
 • DISK
  40 GB SSD
 • DATA
  Sınırsız Bant genişliği
 • EMAIL
  20 E-Posta
 • TLD
  5 Alan adı
 • Yardım
  Tel,Sohbet&Bilet

Uzaktan Günlük Yedeklemeler

Sayı ne kadar yüksekse, sıkıştırma oranı o kadar iyidir. Test sırasında, "ZSTD" seviye 3'ün disk alanı için seviye 9'u ne kadar hızlı karşılaştırdığını keşfettik. ZSTD seviye 11 aynı zamanı aldı ancak daha küçük bir boyuta sahipti. Zstd çok yavaş hale geldiğinden, 19'dan yüksek seviye asla kullanılmamalıdır.

Devamını Oku
backups

dns redundant

Gelişmiş DNS

DNS yapılandırmanızda değişiklikler yapmanız, mail websitenizin ya da websitenizin tamamen kapanması gibi oldukça dramatik etkiler doğurabilir.

Devamını oku

7/24/365 Sistem izleme

Sistem Yükü , Hafıza kullanımı , Bant Genişliği Kullanımı , APACHE2 Kullanımı , NGINX Kullanımı , Exim Kullanımı , Localhost'ta MySQL Kullanımı , FTP Kullanımı , SSH Kullanımı Raporlarını saatlik,aylık ve yıllık olarak izleyebilirsiniz.

Devamını oku
monitoring 24/7/365

Barındırma Hizmetiniz Için Neden Desen Smart'ı Seçmelisniz?

1 tıklama ile uygulama yükleme özelliğimiz sayesinde sitenizi sevdiğiniz uygulamayla oluşturmak çok kolay. CMS mi gerekiyor? Joomla ve Drupal tek tıklama ile sizin. Hestia/Linux hosting ile kullanabileceğiniz 125'ten fazla uygulama var.

Uygulama
Seçin
Kolay 1 tıklama yükleyici

Yalnızca tek tıklamayla web sitenize 125'ten fazla uygulamadan dilediğinizi yükleyin.

Hızlı
Süper hızlı Websitesi

Dengeli CPU, RAM ve Disk G/Ç sınırlarıyla sitenizin online kalmasını sağlayın.

ücretsiz
Ters
Sitenizi Ücretsiz Taşıyoruz

TR-DS.com kalitesine geçmek isteyen müşterilerimizin web sitelerini ücretsiz olarak taşıyoruz*5

Tüm web hosting planlarıyla karşılaştırın
Başlangıç
18.00 ₺/Ay
Yenileme 17.00 ₺ /Ay
Temel Bir İnternet Tecrübesi için tam da ihtiyacınız olan şey
Satın al
Profasyonel
25.00 ₺/Ay
Yenileme 24.00 ₺ /Ay
Temel Bir İnternet Tecrübesi için tam da ihtiyacınız olan şey
Satın al
Sınırsız
58.00 ₺/Ay
Yenileme 57.00 ₺ /Ay
Temel Bir İnternet Tecrübesi için tam da ihtiyacınız olan şey
Satın al
Websitesi
5 Websitesi 20 Websitesi Sınırsız
SSD Depolama
40GB SSD 60GB SSD Sınırsız
E-Posta 20 50 Sınırsız
Veritabanı 5 20 Sınırsız
Bant genişliği Sınırsız Sınırsız Sınırsız
CPU 2 2 3
Takma alan adları Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Hestia panel v1.4.0~alpha2 v1.4.0~alpha2 v1.4.0~alpha2
Yıllık planla ücretsiz alan adı
Ücretsiz SSL Sertifika
www. ile erişim
Doğrudan veritabanı erişimi
Veritabanı yedekleme/geri yükleme
Otomatik Günlük Yedeklemeler
Hesaplar Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Oto Uygulamalar Otomatik Otomatik Otomatik
phpMyAdmin
CloudLinux
CageFS
SSH erişimi (secure shell)
SSL üzerinden FTP (FTPS)
İşlenmemiş erişim günlükleri
Site istatistikleri
Cron işleri
Dosya yöneticisi
ImageMagick
Drupal
WordPress©
php5.6 7.0 7.1 7.2 7.3 7.4 8.0
Özel PHP.ini
Python
Perl
Web postası
Exchange
Otomatik yanıtlayıcı
Virüs ve spam koruması
256 bit şifreleme ile e-posta gizliliği ve koruması
Ödüllü 7/24 Bilet Desteği
Canlı Sohbet Desteği
30 gün Para iade garantisi
Satın al Satın al Satın al

Aradığınızı Bulamadınız Mı? Bizimle iletişime geçiin

Yardıma mı ihtiyacınız var? 0 212 652 79 09 numaralı telefondan ödüllü müşteri hizmetlerimize ulaşın

team

Ahmet ALTINTAŞ

Destek, Yardım masası
Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın
İletişim
team

Admin

Ticaret Departmanı
Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın
İletişim
team

Ofis

Satış Departmanı
Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın
İletişim

Hosting Teknik Özellikleri

Yazılım ARTI
Veritabanları
Ek Yazılım
php5.6 7.0 7.1 7.2 7.3 7.4 8.0
MySQL 5.6 Zend Engine
Perl
phpMyAdmin 4.6.6 Zend Optimizer
Python 2.6.6 FTPES Destekli Zend Guard Loader
PostgreSQL MSSQL Depolanan Prosedürleri ionCube Loader
Tüm özellikler Tüm özellikler Tüm özellikler

Sık sorulan sorular

Web sitesi barındırma nedir?
 • Web hosting, web sitenizi internette erişilebilir kılan dosyaları sakladığınız bir sunucuda yer satan veya kiralayan şirketler (web host) tarafından sağlanan bir hizmettir. Bu şirketler genellikle bir alan adınızın olmasına ihtiyaç duyar ve alan adı satın almanıza yardımcı olabilirler.

Web hosting nasıl çalışır?
 • Web hosting planı satın aldıktan sonra, sitenizi sunucularımızda depoluyor ve ona benzersiz bir DNS atıyoruz. DNS, dünyanın her yerindeki insanların web sitenize erişmesini sağlayan adrestir. Bu benzersiz adres, insanların sitenizi görüntüleyebilmesi için gereklidir. Bir web hosting paketi satın aldığınızda sunucularımızda alan satın almış olursunuz. Bu, bir bilgisayarın sabit sürücüsündeki alana benzer. Ayrıca sunucumuzda olmanız, web sitenizin dosyalarına her yerden erişilebilmesini sağlar.

Hangi web hosting ürününe ihtiyacım var?
 • Hangi web hosting ürününe ihtiyacım var? Web sitenizle ne yapmak istediğinize bağlı olarak Windows ve Linux hosting seçenekleri sunuyoruz. Örneğin bir alışveriş sepeti oluşturmak veya blog eklemek istiyorsanız Windows ve Linux hosting hesaplarından hangisini seçmeliyim? sayfasına bakarak ideal seçeneği öğrenebilirsiniz. Veya Desen Smart Hosting destek ekibini arayabilirsiniz. Size yardım etmeye hazırız.

Web sayfalarımı sizin sunucularınıza nasıl transfer edebilirim?
 • Web sayfalarımı sizin sunucularınıza nasıl transfer edebilirim? Web sitenizi Dreamweaver veya Microsoft Expression Studio gibi bir HTML düzenleyicisinde oluşturduysanız FTP (Dosya Transfer Protokolü) aracılığıyla web sitesi dosyalarınızı yükleyin. Hosting Kontrol Merkezimiz üzerinden erişmeniz için yerleşik bir FTP Dosya Yöneticimiz mevcuttur. Dosyalarınız 20 MB’tan büyükse Windows®, Mac® ve Linux® işletim sistemleriyle uyumlu olan FileZilla aracını kullanmanızı öneririz. Veya üçüncü taraf FTP istemcilerini kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için: Web Sitenize Dosya Yükleme (FTP).

Drupal hosting nedir?
 • Drupal hosting nedir? Drupal hosting, web sitelerini çevrimiçi destekleyen açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemi (CMS) olan Drupal ile uyumlu herhangi bir web hosting planıdır. Drupal hosting, bir web sitesi oluşturmaya ilişkin temel çerçeveyi sağlar ve gücü ve esnekliği nedeniyle profesyonel geliştiriciler tarafından tercih edilir. Kurumsal ve kamu web sitesi yöneticileri, yüksek düzeydeki güvenliği nedeniyle Drupal hosting’i tercih eder.

Paylaşımlı hosting nedir?
 • Paylaşımlı hosting nedir? Paylaşımlı hosting, sağlayıcıların bir fiziksel web sunucusunda birden fazla web sitesini barındırdığı, popüler bir hosting seçeneğidir. Genellikle, çoğu web sitesi çok sayıda sunucu kaynağı kullanmaz ve bu sayede paylaşımlı hosting sağlayıcıları düşük maliyetle sabit hizmet sunabilir. Paylaşımlı hosting çözümünün sizin için uygun olduğuna karar verirseniz ne tür bir paylaşımlı hosting tercih ettiğinizi belirlemeniz gerekir. Üç paylaşımlı hosting çözümü sunuyoruz: cPanel kullanan Linux planları, Plesk kullanan Windows planları ve WordPress Hosting. Paylaşımlı hosting, hosting alanını ve maliyetlerini başkalarıyla paylaşmanıza olanak sağlarken, küçük ölçekli işletme web siteniz için ihtiyaç duyduğunuz hız ve alandan yararlanmanızı sağlar.

cPanel hosting nedir?
 • cPanel, web hosting müşterisine/sahibine web sitelerini ve paylaşımlı sunucularını kolayca yönetmelerine yardımcı olacak bir kullanıcı arayüzünü sunan bir web hosting kontrol panelidir. WordPress, Drupal, Magento ve Joomla gibi çeşitli içerik yönetimi sistemlerini (CMS) kullanarak kullanıcıların web siteleri oluşturmalarına olanak tanır.

Web sitemi oluşturmak için ne kullanabilirim?
 • HTML ile el kodlamasından Hazır Web Sitesi programı kullanımına kadar web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olacak birkaç seçenek vardır. Web sitenizden yüksek düzeyde işlevsellik ve çok yönlülük bekliyorsanız sitenizi oluşturmanıza yardımcı olacak program ve uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Web hosting planlarımız, WordPress® ve Joomla!® gibi popüler İçerik Yönetimi Sistemi (CMS) uygulamaları dahil olmak üzere web sitenizi geliştirmek ve özelleştirmek için ücretsiz sunucu tarafı uygulamalar sağlar. Ayrıca daha sonra Adanmış IP ve SSL Sertifikası ekleyebilirsiniz.

Zaten bir web sitem varsa, onu web sitesi hostinginize transfer edebilir miyim?
 • Zaten bir web sitem varsa, onu web sitesi hostinginize transfer edebilir miyim? Mevcut web sitesi dosyalarınıza erişip bunları Hosting Kontrol Merkezimiz veya bir FTP istemcisi üzerinden yükleyerek web sitenizi basit bir süreçle Desen Smart şirketine taşıyabilirsiniz. Web sitenizin dosyalarına anlık erişiminiz yoksa mevcut web sitesi hosting sağlayıcınızdan dosyalarınızın bir kopyasını isteyebilirsiniz. Süreç boyunca herhangi bir sorunuz olması halinde, destek ekibimiz size yardım için yanınızdadır. Web sitenizi Desen Smart hesabına dönüştürmeye yönelik en iyi yöntemi belirlemenize yardımcı olabiliriz. Daha fazla bilgi için: Barındırma Hesabınızı Taşıma.

PCI uyumluluğu nedir?
 • PCI uyumluluğu nedir? Ödeme Kartı Sektör Veri Güvenliği Standartları (PCI-DSS veya kısaca PCI) kart sahiplerinin kredi kartı verilerini koruyan güvenlik standartlarını belirler. Yani kredi kartı bilgilerini depolayan, işleyen veya ileten işletmelerin Ödeme Kartı Sektör Veri Güvenliği Standartları’nda belirtilen kurallara uyması beklenmektedir.

Kredi kartlarını online ortamda nasıl kabul edebilirim?
 • Hosting hizmetlerimiz, online ortamdaki varlığınızı ve ürün kataloğunuzu oluşturmak için harika bir seçenektir. Ardından, kredi kartlarını sunucunuzda tutmamak amacıyla, adınıza ödemeleri işlemesi için bir üçüncü taraf sağlayıcıyla anlaşabilirsiniz. Doğrudan sunucunuz üzerinde ödeme kabul etmek isterseniz PCI sertifikalı Yönetilebilir WordPress E-ticaret Hosting seçeneğini sunuyoruz. Hangisini seçtiğiniz fark etmeksizin işinizin PCI uyumlu kalmasını sağlamak için ek gereksinimler hakkında bilgi edinin.

Bilmem gereken ek gereksinimler nelerdir?
 • Sorumlu olduğunuz olası ek gereksinimleri anlamak için ödeme sağlayıcınızla (PayPal Checkout, Square Online Checkout ve Stripe Checkout gibi) birlikte çalışmanızı öneririz. PCI sertifikalı ürünlerimizden birini kullanıyorsanız buradaki basit kontrol listemizden yararlanabilirsiniz.

İstatistiklerimiz

.

Daha fazla bilgi edininin

.

.

.